Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

  • Koupelny
  • Zednické práce
  • Podlahy
  • Malířské práce
  • Sádrokartony

Rekonstrukce interiéru

Renovace, opravy nebo rekonstrukce vnitřních prostorů na klíč

Jestliže se stěhujete do nového domu nebo chcete dát nový vzhled starému příbytku nebo kanceláři, nevyhnete se celkové renovaci. Každý chce bydlet v útulném domě nebo pracovat v moderní kanceláři. My Vám vybereme úpravu odpovídající Vašemu vkusu.
Firma Stavoreko s.r.o. načerpala za své 10leté existence značné zkušenosti v oblasti renovace a oprav prostorů v Praze, včetně generálních renovací.

Dříve, než bude zahájena renovace nebo úpravy prostorů, rozmyslete si, jakého výsledku chcete dosáhnout. Renovace i opravy prostorů mohou být několikerého druhu:

Drobná renovace

Představuje dokončovací práce - výměnu tapet, dlaždic, obkladaček nebo pokryvu podlah, nový nátěr a další běžné práce. Takováto renovace nevyžaduje zvláštní odbornost, ale i tady bude lepší, jestliže ji svěříte specialistům.

Kompletní renovace

Spočívá ve výměně rozvodů a elektřiny, vodovodních trubek, systému komunikací, dveří, oken. Kompletní renovace se provádí společně s úpravou omítky stěn a výměnou pokryvu podlah.

VIP rekonstrukce

Rekonstrukce provedené s využitím nejnovějších technologií a materiálů. Tato rekonstrukce vyžaduje ve většině případů vypracování designérského projektu. Nutno poznamenat, že tato rekonstrukce je dost nákladná akce, neboť se zde jedná o využití odpovídajících technologií a zařízení, výměnu všech systémů (elektrických rozvodů, kanalizačních trubek a trubek pro rozvod vody), celkovou úpravu všech povrchů (např. použití benátské omítky), nebo francouzských natažených stropů atd. Existující budova je často podrobena nejen rekonstrukci, ale i přeprojektování, aby veškeré změny odrážely potřeby lidí, kteří budou v novém bytě po rekonstrukci bydlet.

Úprava nových prostorů

S novými prostory určenými pro bydlení ale i pro práci jsou spojovány určité nové naděje. I zde existuje množství variant pro úpravy kanceláří a úpravy bytů. Jakýkoliv prostor bez ohledu na funkce, které plní, by měl být upraven s využitím kvalitních stavebních a dokončovacích materiálů a moderních technologií provedených profesionály.

Dále existují podstatné rozdíly mezi úpravami budov a kanceláří. Renovaci a úpravy nutno provádět v každém případě s ohledem na individuální zvláštnosti. Je třeba brát na zřetel vkus vlastníků, jejich způsob života, aby výsledek prací maximálně odpovídal jejich potřebám a zároveň v bytě splňoval požadavek na vytvoření atmosféry.

Jestliže se bavíme o opravách uvnitř výrobních prostorů, nutno brát na zřetel zvláštnosti pracovního procesu. Při odborných úpravách kanceláří nesmíme zapomenout na to, že v nich bude pracovat velké množství lidí a že každý z nich se musí na svém pracovišti cítit po dobu své více než 8 hodinové pracovní doby komfortně. Je třeba se postarat o to, aby pracoviště vzbuzovalo kladné a ne nudu a přání vrátit se co nejdříve domů. Nelze však zapomínat ani na důležitost existence správné pracovní atmosféry.

Máte-li zájem o kvalitní provedení rekonstrukce nebo úprav bytu, domu, kanceláře, nedoporučujeme Vám je provádět samostatně. Pouze specialisté jsou schopni odborně vypracovat rozpočet, vybrat kvalitní stavební materiál a zvolit moderní technologie.

Renovace bytů nevyžaduje pouze znalosti technického rázu, ale i práci designérů, kteří Vám mohou vypracovat projekt Vašeho budoucího příbytku. Jestliže využijete při plánování rekonstrukce bytu služby odborného designera naší firmy, nebudete v žádném případě zklamáni celkovým výsledkem změn.