Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

  • Zateplovací systémy
  • Tloušťky izolantu
  • Struktury omítek
  • Druhy omítek

Zateplení fasády

Úspora energie je stále stále opakované a aktuální téma, které se týká každého uživatele bytu či rodinného domu. Neustálý tlak výrobců energie na zvyšování cen vede každého k zamyšlení, kde je možné ušetřit a neplýtvat zbytečně finančními prostředky. Jednou z cest je zamezení úniku tepla. Proč zateplovat fasády?

Více než 10 let firma Stavoreko s.r.o. provádí zateplení fasád bytových i rodinných domů, využíváme zateplovací systémy na bázi tepelněizolačních materiálů různých výrobců. Používáme pouze kvalitní certifikované odzkoušené zateplovací systémy, které jsou certifikovány pouze jako celý systém.

Seznam výrobců systémů, které používáme:

Jsme registrovaném odborným dodavatelem programu Zelená úsporám Ministerstva Životního prostředí ČR.

Po dokončeném zateplení fasády, například středního rodinného domu, zůstane obvykle z technologických důvodů (odřezky), množství odpadového polystyrenu (i několik m3), který se zpravidla odveze na skládku. Je běžné, že odvoz a likvidace tohoto materiálu jsou u většiny stavebních firem zahrnuty v rozpočtu a tyto náklady nenese přímo investor.

Naše firma nabízí za mírný poplatek zpracovaní odpadového polystyrénu přímo na stavbě vlastním drtičem. Polystyren rozdrtíme na kuličky a takto vzniklou drť můžete použít na zateplení krovu, stropů (mezi trámy), nebo přípravu polystyrén - betonu, apod. Toto řešení je nejen ekonomické, ale a je i ekologické, neboť nemusíme zatěžovat skládku likvidací odpadu (Použití drceného polystyrénu).

Rozhodli jste zateplit fasádu? Zpracujeme pro Vás zcela zdarma "návrh a tepelně technické posouzení skladby", dále připravíme cenovou nabídku na Vámi vybraný zateplovací systém a doporučíme Vám to nejlepší řešení.

Na zateplení fasády poskytujeme záruku 5 let.