Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

Reference

Oprava fasády, omítky, malba - Horní Počernice

Oprava fasády, omítky, malba - Praha Horní Počernice

Objednavatel: právnická osoba.

Popis stavby: Jedná se o provozovnu vzniklou rekonstrukcí objektu bývalých garáží.

Požadavky investora: Oprava fasády, oprava vnitřních omítek, vymalování, pokládka koberce.

Zjištěné vady a nedostatky: Staré omítky jak v interiéru tak v exteriéru vykazují známky nerovností, které vznikly postupnými opravami a jejich napojováním. V zadní části objektu jsou na stropě vidět známky zatékání do objektu.

Realizace: Odstranění původních omítek v interiéru i exteriéru, stěrkování zdí a fasády vápenocementovou stěrkou, vybroušení stěrky do požadované hladkosti povrchu a následná penetrace. Na závěr finální vymalování povrchů zdí barvou podle výběru investora, lakování zárubní, posuvných dveří a pokládka koberců.

Reference

01-oprava-fasady-omitky-malba 02-oprava-fasady-omitky-malba 03-oprava-fasady-omitky-malba 04-oprava-fasady-omitky-malba 05-oprava-fasady-omitky-malba 06-oprava-fasady-omitky-malba 07-oprava-fasady-omitky-malba 08-oprava-fasady-omitky-malba 09-oprava-fasady-omitky-malba 10-oprava-fasady-omitky-malba 11-oprava-fasady-omitky-malba 12-oprava-fasady-omitky-malba 13-oprava-fasady-omitky-malba 14-oprava-fasady-omitky-malba 15-oprava-fasady-omitky-malba 16-oprava-fasady-omitky-malba