Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

  • Bungalovy
  • Tradiční domy
  • Moderní domy
  • Pasivní domy
  • Dřevostavby

Výkaz výměr

Při výběrovém řízení se stavební firmou Vám pomůže výkaz výměr, který dodáváme ve třech vyhotovení. Každý obsahuje rozměry všech hlavních prvků a konstrukcí rodinného domu, tedy objemy, plochy, počty kusů jednotlivých složek stavby. Skladba výkazu výměr odpovídá skladbě položkového rozpočtu, takže umožňuje velmi rychlé ocenění rodinného domu. Toto je přínosné jak pro stavebníka, tak pro poptávanou firmu. Stavebník může mít jistotu, že v případě, že zakázku poptává u více firem, mají všechny tyto firmy stejný podklad a jejich cenový návrh skutečně vyjadřuje, která firma je dražší či levnější. Výkaz výměr je zpracován pro část architektury a statiky.

Při svépomocné výstavbě lze výkaz použít při nákupu materiálů apod. Podrobné soupisy materiálu pro jednotlivé profese (topení, zdravotechnika a elektro) obsahují technické zprávy daných profesí.

Cena, termín a způsob dodání

Cena Výkazu výměr je v rozmezí 1 900 – 3 500 Kč dle typu domu. V případě objednání Vám bude zaslán s projektovou dokumentací nebo i samostatně na dobírku.

Cena je platná pro typový projekt v případě úprav nebo dispozičních změn projektu bude cena výkazu výměr stanovena individuálně.