Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

  • Bungalovy
  • Tradiční domy
  • Moderní domy
  • Pasivní domy
  • Dřevostavby

Projekt centrálního vysavače

Centrální vysavače dnes již patří ke standardní výbavě rodinných domů. Jestliže jste se rozhodli pro snadnější, čistší a pohodlnější úklid Vašeho domu, je projekt centrálního vysávání nezbytnou součástí projektové dokumentace. Vlastní rozvody pro centrální vysavače se provádějí ve fázi hrubé stavby a dodatečná instalace je velmi komplikovaná.

Návrh řešení pro každý typ RD počítá s optimálním rozmístěním vysavačových zásuvek vzhledem k délce hadice a dispozici rodinného domu. Pamatuje i na komfortní automatickou lopatku na smetí, pomocí které jsou na zem napadané nečistoty odsávány přímo do vysavačové jednotky, jejíž umístění je optimálně vybráno dle zkušeností dodavatele. Navržený systém Husky je dodáván na trh více jak 15 let a umožňuje suché i mokré sání. Projekt je dodáván v 5-ti paré. Projekt centrálního vysavače obsahuje technickou zprávu, výkresy podlaží s návrhem rozvodu centrálního vysavače. Součástí projektu je i orientační cenová nabídka platná ke dni zpracování projektu.

Cena, termín a způsob dodání

Cena projektu centrálního vysavače je 390 Kč. V případě objednání Vám bude zaslán s projektovou dokumentací nebo i samostatně na dobírku.

Cena je platná pro typový projekt v případě úprav nebo dispozičních změn projektu bude cena výkazu výměr stanovena individuálně.